Darmowa dostawa
Darmowa dostawa Inpost Paczkomaty (InPost Paczkomaty 24/7) już od 150,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Higiena intymna jest ważną kwestia nie tylko dla komfortu, ale także dla zdrowia każdej kobiety. Należy o nią dbać każdego dnia, a zwłaszcza w momentach, gdy organizm przechodzi zmiany hormonalne np. podczas okresu. Miejsca intymne, ze względu na swoją charakterystykę, są szczególnie narażone na występowanie różnorodnych infekcji. Chcąc zabezpieczyć się przed rozwojem bakterii i grzybów, należy szczególnie dbać o czystość tych miejsc i stosować właściwie dobrane środki higieniczne. Ich stosowanie może być działaniem profilaktycznym mającym za zadanie zapobiec ewentualnym problemom.

Można się u nas zaopatrzyć szeroki wybór produktów do higieny intymnej. Dostępne są przykładowo wkładki higieniczne w kolorze białym lub czarnym, pianki i płyny do higieny intymnej czy specjalistyczne dezodoranty. W asortymencie posiadamy także wybór tamponów higienicznych zawierających probiotyki, czyli szczepy korzystnych dla organizmu bakterii.

Szukasz środków do higieny intymnej? W naszej ofercie z pewnością mamy właściwe produkty. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl